Najsvežije

Дан борбе против вршњачког насиља

Широм света, последње среде у фебруару обележава се Дан борбе против вршњачког насиља. Сваке године, дан који подсећа на ову борбу, обележава се као "Дан розе мајица ".Превенцију и заштиту деце од насиља и дискриминације промовишемо кроз указивање на значај толеранције, емпатије, поштовање права и различитости, развијање сарадње и учење ненасилне комуникације и решавања конфликата. Наши ученици су обележили овај дан слањем порука ненасиља, толеранције и пријатељства.

alt

Трећа међународна конференција ученичких и студентских домова Југоисточне европе

У периоду од 23-25.02.2024.године директор и професори наше школе узели су учешће на Трећој међународној конференцији ученичких и студентских домова Југоисточне европе, која је реализована у Скопљу, на којој су учествовали Чланови овог удружења. Представници наше школе су учествовали на пленарном састанку и панел дискусијама на различитим темама везаних за стручне области.

alt

Школска слава Свети Сава 2023./24.

У просторијама Пољопривредне школе са домом ученика Приштина-Лешак уз сечење славског колача обележена је школска слава Свети Сава.

alt alt

alt alt

04.12.2023. г. Дан школе

Дана, 04.12.2023.г. обележено је 77. година рада и постојања Пољопривредне школе са домом ученика Приштина-Лешак у Лешку. Тим поводом, у оквиру представљања школе, сви присутни гости, ученици и запослени могли су присуствовсти пригодном програму и то: културно-уметничком програму, изложби пекарских производа, цветних аранжмана и калиграфских радова које су припремили и презентовали ученици и професори наше школе. У наставку можете погледати фотографије.

altalt

alt

Посета 66. Међународном сајаму књига у Београду.

Професори и ученици Пољопривредне школе са домом ученика Приштина-Лешак у једнодневној екскурзији посетили су 66. Међународни сајам књига у Београду.